Paskolos dydis
Paskolos terminas
Mėnesio įmoka nuo EUR
Norėdami gauti tikslią mėnesio įmokos sumą - užpildykite paraiškos formą.
KREDEX nereikalauja brangių nekilnojamojo turto vertinimo pažymų, nes turto vertinimo paslaugą įstaiga klientams suteikia nemokamai pati. Užpildykite paraišką
Visais dokumentų tvarkymo reikalais rūpinasi KREDEX - esant būtinybei, ir notaro paslaugų apmokėjimu. Užpildykite paraišką
Paskolos sumą klientai gauna tą pačią dieną po hipotekos ir notarinės sutarties pasirašymo. Užpildykite paraišką
KREDEX siūlo paskolas už mažiausius procentus Lietuvoje. Užpildykite paraišką
Jeigu Jūsų turtas yra įkeistas, tai, suderinę sąlygas, tvirtiname antrinę hipoteką. Užpildykite paraišką
Hipoteka – paskola, įkeitus nekilnojamą turtą Hipoteka – paskola, įkeitus nekilnojamą turtą Hipoteka - tai pinigų skolinimo būdas, įkeičiant nekilnojamąjį turtą, pavyzdžiui, butą, namą ar sodybą. KREDEX suteikiama hipoteka - tai visada palankios paskolos sąlygos, individualus dėmesys klientui ir kompetentingos specialistų konsultacijos paskolos klausimais.
Paskola būsto remontui Paskola būsto remontui Paskola būsto remontui - tai KREDEX paslaugos, skirtos siekiantiems atnaujinti gyvenamąją vietą be santaupų ir ilgalaikių lūkesčių. Paskola būsto remontui suteikiamos ypač palankiomis sąlygomis: viena jų - palūkanų norma nuo 0,58 per mėnesį.
Paskolos refinansavimas Paskolos refinansavimas Refinansavimas - tai paskolos perkėlimas iš vienos finansinės įstaigos į kitą. Pagrindinis refinansavimo privalumas - tai galimybė sumažinti mokamas palūkanas už turimą paskolą kitoje įstaigoje. KREDEX siūlo tiek mažesnes paskolos palūkanų normas, tiek galimybę pasididinti kredito sumą.
Verslo idėjos paskola Verslo idėjos paskola Verslo idėjos paskolos yra skirtos finansuoti verslo projektus, turinčius aiškias vizijas ir pagrįstus teigiamu potencialu komercinei sėkmei. Paskolos verslui gali būti suteikiamos tiek fiziniams asmenims, vykdantiems verslo veiklą, tiek juridiniams asmenims (įmonėms). Gautą paskolos paraišką įvertinsime per 6 valandas.
Maža - greita paskola Maža - greita paskola Mažos - greitos paskolos yra skirtos tokių įvairialypių kasdienių problemų sprendimui, kaip automobilio ar buto remontas, buitinių prietaisų pirkimas, komunalinės paslaugos, sveikatos problemų sprendimas ir kt. Jums tereikia užpildyti paraiškos formą interneto svetainėje ir vienos dienos bėgyje sulaukti KREDEX sprendimo dėl paskolos suteikimo galimybės.
Paskolos namo statybai ar remontui Paskolos namo statybai ar remontui Asmenims, pristigusiems lėšų namo statybai ar remontui, KREDEX siūlo optimalų ir greitą sprendimą - paskolą namo statybai ar remontui. Specialistų sprendimas dėl galimybės skirti paskolą yra priimamas per vieną dieną, o pinigai į paskolos gavėjo sąskaitą pervedami jau sekančią dieną.

PRIVALUMAI

  • Visus sprendimus dėl paskolos suteikimo KREDEX priima per 6 valandas. Turto vertinimas paskolos gavėjui yra suteikiamas nemokamai. Gaukite paskolą, kuri prilygsta iki 70% įkeičiamo turto vertės.

  • Priėmus teigiamą sprendimą skirti paskolą, KREDEX atlieka visas būtinas paskolos įforminimo operacijas ir perveda pinigus į gavėjo sąskaitą per vieną dieną.

  • Galimas išankstinis paskolos grąžinimas be papildomų išlaidų; taip pat suteikiama galimybė gauti paskolos išmokos atostogas, atidedant pagrindinės paskolos sumos mokėjimą 12 mėnesių

  • Jums suteikiama galimybė gauti paskolą net tuomet, kai byla yra antstolio rankose. Esant būtinybei, notarinės paslaugos gali būti apmokėtos iš išduodamos paskolos sumos.

  • Teigiamą sprendimą dėl paskolos suteikimo galima gauti net neapsilankius KREDEX biure: klientui tereikia interneto svetainėje užpildyti preliminarią paskolos paraišką ir laukti atsakymo telefonu ar elektroniniu paštu.

  • Paskolos forminamos visoje Lietuvos teritorijoje; KREDEX specialistai atvyks į bet kurią sutartą vietą.

NAUJIENOS

  • 20.12.2016KREDEX sveikina visus savo klientus su šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujaisiais metais! Linkime visiems laimės ir finansinės gerovės ateinančiais 2017 metais!
  • 27.10.2014Nuo 2014 metų sausio 1 d. euras taps Lietuvos valiuta. Išsamesnę informaciją rasite interneto svetainėje euras.lt.
  • 1.06.2016Atnaujintas mūsų internetinės svetainės dizainas – nuo šiol svarbiausia informacija yra lengviau pasiekiama, o naudojimasis puslapiu tapo paprastesnis nei bet kada anksčiau. Ne ką mažesni pokyčiai įvyko ir mūsų kredito paslaugų sąraše - atsirado tokia naujovė kaip verslo idėjos paskola. KREDEX linki Jums pažinimo džiaugsmo ir malonaus naudojimosi mūsų internetine svetaine